Notariusz w Kaliszu – dane kontaktowe

Kancelaria Notarialna Amandy Kaźmierczak mieści się w samym centrum Kalisza, przy alei Wolności 12. Naszymi klientami są mieszkańcy Kalisza oraz bliższych i dalszych okolic. Notariusz świadczy usługi na miejscu, w wyznaczonych godzinach urzędowania, a jeśli zajdzie taka potrzeba, również w miejscu wskazanym przez klienta i w wymaganym przez niego terminie. 

JAK DO NAS TRAFIĆ

Kancelaria Notarialna Amanda Kaźmierczak usytuowana jest na pierwszym piętrze kamienicy przy alei Wolności 12 w Kaliszu. W niedalekim sąsiedztwie Kancelarii znajduje się Park Miejski i Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego. 

W odległości ok. 250 m znajduje się przystanek autobusowy na ulicy Częstochowskiej (linie: 3A, 3B, 3D i 7) oraz w odległości 350 m znajduje się przystanek autobusowy na ulicy Bankowej (linie: 3C, 11, 12, 12K, 15, 18 i 19). 

Wzdłuż alei Wolności znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe objęte SPP. 

Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym możliwe jest umówienie czynności notarialnych także poza zwyczajowymi terminami pracy Kancelarii (również w sobotę lub niedzielę). Mail kancelarii: biuro@aknotariusz.pl

Kancelaria Notarialna Amanda Kaźmierczak
Aleja Wolności 12, I piętro, pok. 105, 62-800 Kalisz
w sytuacjach uzasadnionych czynności notarialne mogą być dokonane w dogodnym dla Państwa miejscu

pn.-czw. – 8:30-16:00, pt. – 8:30-15:00
w uzasadnionych przypadkach godziny pracy będą dostosowane do Państwa potrzeb

biuro@aknotariusz.pl

+48 690 692 242

PAŃSTWA OPINIA MA ZNACZENIE

Państwa opinia jest dla mnie i dla innych klientów mojej kancelarii bardzo ważna. Staram się jak najlepiej załatwiać Państwa sprawy, zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Aby wystawić ocenę lub napisać opinię, proszę nacisnąć przycisk lub nakierować telefon na poniższy kod QR. Zajmie to tylko chwilę.