Notariusz Amanda Kaźmierczak

Posiadam ugruntowaną wiedzę prawniczą popartą wieloletnim doświadczeniem, by móc realizować czynności notarialne na możliwie najwyższym poziomie. Nie istnieją dla mnie typowe usługi. Każda Państwa sprawa jest dla mnie ważna i każdej chcę poświęcić wystarczająco dużo czasu, by w pełni zrozumieć jej specyfikę i by móc stronom dokładnie wytłumaczyć znaczenie podejmowanej czynności prawnej. W mojej kancelarii znajdziecie Państwo wszystko co potrzebne, aby realizowane czynności notarialne odbywały się sprawnie, w poczuciu bezpieczeństwa i z zachowaniem pełnej prywatności.

Doświadczenie zdobywałam w dużych kancelariach notarialnych w Poznaniu i we Wrocławiu – najpierw jako aplikant notarialny, a następnie jako zastępca notarialny. Pracowałam tam nieprzerwanie od 2017 roku do dnia otwarcia własnej Kancelarii. Różnorodność czynności, z którym spotkałam się w tym czasie pozwalają na świadczenie na wysokim poziomie pełnego zakresu przewidzianych prawem usług notarialnych, a także odnajdywanie rozwiązań w najbardziej skomplikowanych sprawach notarialnych.

TO DLA MNIE WAŻNE

PROFESJONALIZM • PEWNOŚĆ • DYSKRECJA

Ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdego klienta i każdej, choćby najdrobniejszej, sprawy. Od początku do końca analizuję każdy przypadek, by wskazać klientom wszelkie możliwe jej rozwiązania oraz ich wynikające z nich konsekwencje prawne. Tylko w ten sposób, klienci mogą wybrać optymalne dla siebie rozwiązanie, najlepiej odpowiadające ich oczekiwaniom.  

Jako notariuszowi zależy mi na zrozumieniu dokonywanych czynności przez wszystkich jej uczestników, wobec tego dokonuję obszernych wyjaśnień w zrozumiały i jasny dla klienta sposób. Żadnego pytania nie pozostawiam bez odpowiedzi. 

Wykonując swoją pracę dbam o bezstronność dotyczącą zarówno dokonywanych czynności jak i osób będących stronami czynności prawnej, kierując się przy tym poufnością i zachowaniem całkowitej dyskrecji.

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Oddaję do dyspozycji moich klientów, do Państwa dyspozycji, kancelarię wyposażoną we wszystko, co potrzebne, aby realizowane czynności notarialne odbywały się sprawnie. Pragnę, aby każdy Klient czuł się swobodnie i miał poczucie bezpieczeństwa.

Kancelaria mieści się w budynku Calisia Office Park – całkowicie odnowionym, eleganckim, komfortowo wyposażonym wnętrzu zabytkowej kamienicy. Architekt zachował niektóre dawne marmurowe i granitowe detale, które doskonale współgrają z eleganckim charakterem obiektu. Budynek zlokalizowany jest przy Alei Wolności, głównej ulicy Kalisza.